|
Na bezrybiu a właściwie beznapastnikowiu, i Brożek napastnik, jakoś nie wierzę w cudowne odrodzenie się Pawła. To był dobry napastnik na złote czasy miał sporo okazji, swoje mógł przestrzelić na dzień dzisiejszy więcej niż 5 bramek nie da na sezon. Ale w naszej sytuacji to i tak bardzo dobrze.
|