Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64785
Stary 18.07.2013, 16:21
Na bezrybiu a właściwie beznapastnikowiu, i Brożek napastnik, jakoś nie wierzę w cudowne odrodzenie się Pawła. To był dobry napastnik na złote czasy miał sporo okazji, swoje mógł przestrzelić na dzień dzisiejszy więcej niż 5 bramek nie da na sezon. Ale w naszej sytuacji to i tak bardzo dobrze.
Odpowiedz cytując