Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64784
Stary 18.07.2013, 16:11
Lepiej zaryzykować z nieudanym powrotem Brożka, niż zostać bez napastnika, lub ściągać jakiegoś no-name z Ameryki Łacińskiej, lub Afryki. Swoją drogą na forach temat Brożka przewija się od wielu miesięcy, a najintensywniej od maja, kiedy było wiadomo, że Genkov out, a Łysy i spółka dopiero teraz się zorientowali, że mógłby być przydatny.

Inna sprawa, że Paweł ogólnie chyba nigdzie nie trenował od zakończenia ligi hiszpańskiej, wiec pewnie do gry nadawałby się dopiero za kilka kolejek.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując