|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline
|
#40

18.07.2013, 14:34
|
sandomingo napisał(a): 
Mamy 18tke meczową! To już pierwszy sukces.
Udało się zgłosić Ostoję, Kościelniaka i Lecha.
Mam nadzieję że któryś z młodych, Kuczak lub Kościelniak zadebiutują w końcówce meczu.
|
Skąd to info?
|
|