Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4782
Stary 18.07.2013, 14:01
^^Ale w tym sezonie wskaźnik wynagrodzeń do przychodów już nie będzie wynosił 96%. Więc jest szansa by wyjść na finansową prostą. Obstawiam, że w tym roku przychody z dni meczowych jeszcze spadną a Wisła zarobi podobnie jak w 2010 roku około 27mln złotych. Będzie ciężko ale przykład Piasta Gliwice daje nadzieje.
Odpowiedz cytując