|
^^Ale w tym sezonie wskaźnik wynagrodzeń do przychodów już nie będzie wynosił 96%. Więc jest szansa by wyjść na finansową prostą. Obstawiam, że w tym roku przychody z dni meczowych jeszcze spadną a Wisła zarobi podobnie jak w 2010 roku około 27mln złotych. Będzie ciężko ale przykład Piasta Gliwice daje nadzieje.
|