Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 18.07.2013, 13:19
Weź poprawkę na to,że jest sezon urlopowy i studenty wyjechały....

Co do meczu to pewnie kolejna kopanina bez historii się zapowiada i coś w stylu 1:0,0:1,1:1.
Jedyne co człowiek z tego zapamięta to pożegnanie Sobola
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując