Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 18.07.2013, 12:18
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ja robie to tak

Ide na mecz, bilet na G 20 pln. i za 20 gram na Górnik kurs na bet365 dziś 3.30
Jak Wisła wygra to radośc bedzie wieksza niz stracone 20 pln, a jak przegra to przynajmniej bedą pieniądze na powtórzenie tego manewru na nastepnym spotkaniu.
Remis najgorsze rozwiązanie, ale jakos go nie widze
Przezorny zawsze ubezpieczony W najgorszym wypadku otrzymasz odszkodowanie za porażkę (A co z remisem? )
Odpowiedz cytując