ja robie to tak
Ide na mecz, bilet na G 20 pln. i za 20 gram na Górnik

kurs na bet365 dziś 3.30
Jak Wisła wygra to radośc bedzie wieksza niz stracone 20 pln, a jak przegra to przynajmniej bedą pieniądze na powtórzenie tego manewru na nastepnym spotkaniu.
Remis najgorsze rozwiązanie, ale jakos go nie widze