Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 18.07.2013, 11:52
ja robie to tak

Ide na mecz, bilet na G 20 pln. i za 20 gram na Górnik kurs na bet365 dziś 3.30
Jak Wisła wygra to radośc bedzie wieksza niz stracone 20 pln, a jak przegra to przynajmniej bedą pieniądze na powtórzenie tego manewru na nastepnym spotkaniu.
Remis najgorsze rozwiązanie, ale jakos go nie widze
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując