Wyświetl pojedynczy post
eMpi!
Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1603
Stary 18.07.2013, 10:59
Dużo jeździsz?

Bo oba samochody są w dieslu i wszystko fajnie ale oba silniki mają "dwumas" czyli dwumasowe koło zamachowe.
Jak się to zesra to 2 kafle nie Twoje, a trzeba zważyć na to, że jest to zwykła część eksploatacyjna.

Powiem Ci, że sam poszukuję auta mniej więcej w tych pieniądzach i trwa to już prawie kwartał. Ogólnie jeśli nie masz noża na gardle to lepiej zająć się tym na spokojnie i przede wszystkim nie przypalać się. Lepiej kupić auto z 2008 roku ale zadbane niż łupę z 2010.
Odpowiedz cytując