serek.c2 napisał(a):

Wszyscy trzęsą porami przed meczem, martwią się szczupłą kadrą - znając więc naszą ligę obstawiam gładkie zwycięstwo Wisły
|
10/10
Wygramy, jest to pewne. Gładko, przez 'odruch pawłowa'. Mianowicie - defensorzy Górnika będą starali się kryć naszych napastników, których nie mamy. Oczywiście takie krycie, zarówno strefą jak i indywidualne - zawiedzie. W panice popełnią błąd i zaczną kryć najbliższego wiślaka czyli Sobolewskiego. Zrobi się miejsce na środku i będzie idealna sytuacja dla naszych, szybkich niczym gazele, skrzydłowych. Zwodzik, zejście do środka, luta pod poprzeczkę.
Tak to widzę. 5:1 dla Wisły.
Małecki (15,20,43) Sarki (42,60).
Oczywiście ktoś z Trójki: Bunoza, Wilk, Jova musi coś zawalić więc Górnik na bank brameczke wciśnie, ale tylko symbolicznie.