Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 18.07.2013, 10:42
Z Gornikiem przegrywamy ostatnio wszystko u siebie.
Logika wskazuje ze teraz nie bedzie inaczej:
- mamy slabszy sklad niz w ostatnich meczach z nimi
- oni maja mimo wsystko sklad silniejszy (Sobol, Madej, Malkowski)
- Motywacja Gornikow moze sie okazac wieksza niz motywacja Glowackiego i Maleckiego.

...ale, ze to polska liga i nie mozna brac nic na logike, to pewnie zgarniemy jedyne do konca sierpnia punkty.
1 lub 3

Boia chi molla !
Odpowiedz cytując