Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 18.07.2013, 10:37
Bezbramkowy remis brałbym w ciemno. Ostatnie dwa sparingi pokazały, że o bramki w tej rundzie będzie bardzo ciężko. Osobiście to sobie nie wyobrażam jak ta gra Wisły w ofensywie będzie wyglądać jak nie daj Bóg kontuzje złapię Małecki czy Sarki. Co za czasy nastały...
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując