Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64772
Stary 18.07.2013, 10:32
Wszystko wskazuje na to, ze do mitycznego konca sierpnia jeszcze sie wiele zmieni, i niekoniecznie jest to PLAN, tylko znow bedzie to wielka improwizacja.
Sprawa klasyfikacji sezonu rozegra sie w ciagu najblizszych dwoch miesiecy. Gramy na razie bez napastnika, i bramkarza, oraz bez zadnej kreatywnosci w pomocy. Zreszta bez sily tez. Jesli zgarniemy kilka glosnych w.......i, a z duza doza prawdopodobienstwa mozna zalozyc ze zaczniemy zgarniac juz od jutra, zacznie sie wszystkim w dupach palic.
Poleca glowy (lyse i siwe, natomiast puste pozostana), sciagnie sie kilku przeplaconych mocno Iliewow, zeby ratowac sezon, trenerem zostanie Motyka i jakos sie dociagnie do czerwca.

Gornik, Korona, Slask, Jaga, Lech.
Ile pkt na te 15 mozliwych zdobedziemy ? 0, 1, 3 ?

Ta nasza Wisla jest jak buldog z dowcipu o zawodach chartow:
- Buldi, no jak chcesz biec, przeciez nie dasz rady. Jestes za wolny
- Dam rade, zaufaj mi. Po prostu mnie zglos.
- Charty sa szybsze, silniejsze, lepiej biegaja... Osmieszysz sie.
- Zaufaj mi. Wiem co robie.
Buldog zostal zgloszony. Nastal dzien zawodow, ustawil sie na starcie z chartami i.... bieg!:
Pierwsze okrazenie, buldog zostal niemal zdublowany:
- Buldi, co ty k..a robisz !
- Spokojnie, dam rade. Tylko spokojnie...
Drugie okrazenie - buldog potrojony. Jezyk wisi metr za psem.
- Buldi....
- Spokojnie, wiem co robie.
Trzecie okrazenie konczy juz sam, z olbrzymia, liczona w dziesiatkach minut strata do przedostatniego miejsca
- No? Buldi... miales wygrac, co sie stalo ?
- ... nie wiem...


Dobrze by bylo tylko sklepac zydow 4 razy.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując