serek.c2 napisał(a):

Wszyscy trzęsą porami przed meczem, martwią się szczupłą kadrą - znając więc naszą ligę obstawiam gładkie zwycięstwo Wisły
|
Jak na pierwszy mecz wolałbym remis. Bo:
- jak wygramy okaże się, że idziemy na mistrza.
- jak przegramy to petycja o zwolnienie Smudy zostanie już wysłana, Wisła będzie pewnym kandydatem do spadku.