Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64768
Stary 18.07.2013, 09:31
jeden napastnik nic nam nie da. My potrzebujemy wzmocnień na wielu pozycjach, potrzebujemy zawodników na ławkę rezerwowych, bo sezon jest dłuższy niż zwykle.

Kamiński mnie pozytywnie zaskoczył w meczu z Ruchem.
Odpowiedz cytując