Maciuś napisał(a):

Wawrzyniak został niedawno okrzyknięty najlepszym lewym obrońcą w lidze a wystarczyło jednak żeby Nowa Legia zagrała z kimś silniejszym niż Bełchatów i koleś narobił w portki, jakim cudem on w ogóle gra w kadrze ?!!!
|
Wiesz, tylko to nie wina Wawrzyniaka a jednak całej ligi. Taka smutna prawda. W Legii chyba już ze 3 obrońców kupowali by wzmocnić konkurencję na lewej flance. Jak widać bez należytego skutku.