Wyświetl pojedynczy post
Darii
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6819
Stary 18.07.2013, 08:45
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Wawrzyniak został niedawno okrzyknięty najlepszym lewym obrońcą w lidze a wystarczyło jednak żeby Nowa Legia zagrała z kimś silniejszym niż Bełchatów i koleś narobił w portki, jakim cudem on w ogóle gra w kadrze?!!!
Wiesz, tylko to nie wina Wawrzyniaka a jednak całej ligi. Taka smutna prawda. W Legii chyba już ze 3 obrońców kupowali by wzmocnić konkurencję na lewej flance. Jak widać bez należytego skutku.
Odpowiedz cytując