piter116 napisał(a):

Opcje są 2:
-odstrzelili Celina i Romo, bo mają na oku jakiegoś "normalnego" napastnika
-odstrzelili Celina i Romo, bo nie prezentowali się oni lepiej od takiego Kuczaka, czy Kamińskiego
Jeżeli prawdziwa jest opcja 1, to szkoda, że tak późno poszli po rozum do głowy. To było do przewidzenia.
Kolejni goście, którzy wygrali darmowe wakacje z Wisłą.
|
E tam ja widzę jeszcze jedną możliwość:
- odstrzelili Celina i Romo, bo dowiedzieli się, że Daniel Sikorski jednak nie podpisał kontraktu ze Sturmem Graz, czyli jest szansa na "Nalepszego napastnika Polski" jak śpiewały wiosną trybuny...