Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64764
Stary 18.07.2013, 08:28
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Opcje są 2:

-odstrzelili Celina i Romo, bo mają na oku jakiegoś "normalnego" napastnika
-odstrzelili Celina i Romo, bo nie prezentowali się oni lepiej od takiego Kuczaka, czy Kamińskiego

Jeżeli prawdziwa jest opcja 1, to szkoda, że tak późno poszli po rozum do głowy. To było do przewidzenia.
Kolejni goście, którzy wygrali darmowe wakacje z Wisłą.
E tam ja widzę jeszcze jedną możliwość:

- odstrzelili Celina i Romo, bo dowiedzieli się, że Daniel Sikorski jednak nie podpisał kontraktu ze Sturmem Graz, czyli jest szansa na "Nalepszego napastnika Polski" jak śpiewały wiosną trybuny...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując