Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64763
Stary 18.07.2013, 08:25
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Szczerze powiedziawszy Ci piłkarze generalnie nie powalają na kolana. Zastanawiający jest brak transferów, bo podobno Jaliens, Genkov, Iliev i cała reszta zakontraktowanych przez Valcxa byli mocno przepłaceni. To teraz powinien być duży luz w kontraktach, tak by można było kogoś zakontraktować.
Nie ma duzego luzu w kontraktach bo klub ma dlugi wzgledem wymienionych zawodnikow. Po prostu teraz dług nie narasta jak przedtem co miesiac. Wiec nie ma luzu i pewnie nie będzie. . Moze troche kasy wpadnie od Trazsponsporu (w koncu mają 30 dni na uregulowanie czyli gdzies na poczatku sierpnia). Genkov moze zrezygnuje, Chavez tez z czesci zaleglosci. Niech lepiej Wisła juz nie probuje zyc ponad stan bo jak wiadac zle to sie kończ. Dopoki zawodnik nie zrezygnuje/nie splacimy go liczny ze dlug jest.

A co do Brozka to moze wstrzymajmy sie z napadziorem co nie strzela bramek.Mielismy Daniela juz.
Odpowiedz cytując