bonawentura napisał(a):

|
Szczerze powiedziawszy Ci piłkarze generalnie nie powalają na kolana. Zastanawiający jest brak transferów, bo podobno Jaliens, Genkov, Iliev i cała reszta zakontraktowanych przez Valcxa byli mocno przepłaceni. To teraz powinien być duży luz w kontraktach, tak by można było kogoś zakontraktować.
|
Nie ma duzego luzu w kontraktach bo klub ma dlugi wzgledem wymienionych zawodnikow. Po prostu teraz dług nie narasta jak przedtem co miesiac. Wiec nie ma luzu i pewnie nie będzie. . Moze troche kasy wpadnie od Trazsponsporu (w koncu mają 30 dni na uregulowanie czyli gdzies na poczatku sierpnia). Genkov moze zrezygnuje, Chavez tez z czesci zaleglosci. Niech lepiej Wisła juz nie probuje zyc ponad stan bo jak wiadac zle to sie kończ. Dopoki zawodnik nie zrezygnuje/nie splacimy go liczny ze dlug jest.
A co do Brozka to moze wstrzymajmy sie z napadziorem co nie strzela bramek.Mielismy Daniela juz.