|
Obecna sytuacja jest o tyle smutna, że nawet tacy giganci jak Ruch czy Górnik mają prawie, że pozamykane kadry i nie miały problemów z kontraktowaniem zawodników. Nie wiem co się dzieje w Wiśle, to przecież kurfa nie pierwszy raz kiedy przed startem ligi jesteśmy w dupie z kadrą.
No i sytuacja z Romo, gośc niby ma talent niby rok by musiał popracowac, przecież jest raczej No Namem więc dużo by nie chciał, a nóż udało by się go oszlifowac, a syn kolesia nawet testów sportowych nie miał. Eh sytuacja bardzo irytująca.
Ostatnio edytowane przez cfa : 18.07.2013 o godz. 07:46.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
|