Gwiaździsty napisał(a):

Nie nasze z budzetu tylko z rezerwy walutowej NBP. Dwie rozne rzeczy.
JEDREK76 napisał(a):

ale jakie to ma znaczenie w kontekście obrony praw pracowniczych kolejarzy, budowlańców, stoczniowców, hutników, kasjerek etc.
|
A pytales sie o prawa pracownicze czy o to jak nam tu sie zyje? To ci napisalem ze zyje sie dobrze bo urzedy nie traktuja nas jak przestepcow ktorym winy jeszcze nie udowodniono tylko jak normalnych obywateli. Co do zwiazkow zawodowych w Anglii to sie cholerstwo rozroslo od lat 90 ale to glownie za sprawa praw i obostrzen narzucanych z Brukselii. Posrednio to ludzie widza glosujac na UKIP co da szanse na referendum dotyczace czlonkostwa UK w UE.