Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23536
Stary 17.07.2013, 23:53
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
W budżecie pustki a jeszcze nie tak dawno Tusk rozdawał nasze pieniadze:



http://wpolityce.pl/dzienniki/dzienn...zili-go-niemcy
Nie nasze z budzetu tylko z rezerwy walutowej NBP. Dwie rozne rzeczy.
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
ale jakie to ma znaczenie w kontekście obrony praw pracowniczych kolejarzy, budowlańców, stoczniowców, hutników, kasjerek etc.
A pytales sie o prawa pracownicze czy o to jak nam tu sie zyje? To ci napisalem ze zyje sie dobrze bo urzedy nie traktuja nas jak przestepcow ktorym winy jeszcze nie udowodniono tylko jak normalnych obywateli. Co do zwiazkow zawodowych w Anglii to sie cholerstwo rozroslo od lat 90 ale to glownie za sprawa praw i obostrzen narzucanych z Brukselii. Posrednio to ludzie widza glosujac na UKIP co da szanse na referendum dotyczace czlonkostwa UK w UE.
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 18.07.2013 o godz. 08:33.