Wywiad ze Smudą dla SKWK:
Cytat:
Jak Pan skomentuje słynne testy Sorina Oproiescu?
Jak jest człowiek w biedzie i w potrzebie to bierze się każdego zawodnika, którego ewentualnie można opłacić. Proszę bardzo, niech przyjedzie zobaczymy. Marcin Kuźba rozmawiał z tym jego menadżerem, wyglądało, że jest wszystko okej.
Ale zostaliście oszukani.
Tak. Ale mamy taką sytuację, jaką mamy. W grudniu będzie mam nadzieje inna sytuacja. Nie będziemy czekać na menadżerów, tylko sami będziemy szukać piłkarzy i będzie nas na nich stać.
Rozumiem. Ale potem zaproszono na testy trzydziestoletniego Piotra Hajduka z Karpat Krosno…
Ktoś nam powiedział, że on ma dwadzieścia trzy lata. Jak jest w takim wieku, to niech przyjedzie, pokaże co potrafi. Ale potem pesel się nie zgadzał więc odesłaliśmy go do domu. Zostaliśmy oszukani po raz kolejny.
Szukamy napastnika. Co będzie dalej z Romo?
Romo jest to dwudziestoletni chłopak. Bardzo dobre wrażenie robi na treningach. Jeszcze mu damy trochę czasu. Bardzo fajny, charakterny chłopak, waleczny. Pół-Indianin. Zawodnik do obróbki…
Widzi Pan dla niego miejsce w składzie?
Jak popracowalibyśmy rok czasu to byłby świetnym napastnikiem. Ale nie jest to chłopak, który teraz wyjdzie i będzie bramki strzelał.
Dla Celina nie widział Pan miejsca w Wiśle.
On był powolny…
|
całośc tutaj
http://skwk.pl/pilkanozna/8-pilka-no...eba-pomoc.html
Co do pogrubionego- ręce opadają...