El'kabat napisał(a):

Wróble wczoraj jeszcze ćwierkały we wszystkich miejscach,że temat Brożka jest definitywnie spalony.
Wątpie,żeby cos w tym temacie się zmieniło....
|
hmmm podobnie jak jeszcze wczoraj ćwierkały, że Romo podpisze umowę a dziś juz zupełnie odmienna informacja.
Obecnie w klubie panuje jeden wielki b..... i to co wydaje się być prawdopodobne dziś może takim nie być za tydzień, dwa...stąd tylko pogłoski i przypuszczenia...