Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64755
Stary 17.07.2013, 22:40
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Wróble wczoraj jeszcze ćwierkały we wszystkich miejscach,że temat Brożka jest definitywnie spalony.
Wątpie,żeby cos w tym temacie się zmieniło....
hmmm podobnie jak jeszcze wczoraj ćwierkały, że Romo podpisze umowę a dziś juz zupełnie odmienna informacja.

Obecnie w klubie panuje jeden wielki b..... i to co wydaje się być prawdopodobne dziś może takim nie być za tydzień, dwa...stąd tylko pogłoski i przypuszczenia...
Odpowiedz cytując