leszekpw napisał(a):

Wróble ćwierkają, że rozmowy są prowadzone z dwójką piłkarzy i jednym z nich który zasili drużynę do końca sierpnia może być Brożek lub Smolarek. Zaznaczam, że nie są to informacje potwierdzone, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa.
I już nie wiem kogo bym bardziej chciał, Brożka czy Ebiego.
|
U mnie ćwierkają, że Bredniarz jest już dogadany z Pawłem Kryszałowiczem. Nie wiadomo tylko czy w kontekście powrotu do Wisły, czy na 0,7 Żołądkówki. Pojawia się też nazwisko Wita Żelazko, który ma być odpowiedzialny za PR.
P.S. Skoro Brożek jest wolny to o czym prezes chce z nim jeszcze rozmawiać przez następne 1,5 miesiąca? Będą się 5 tygodni przebijać z Ebim kto-weźmie-mniej?