Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64754
Stary 17.07.2013, 22:30
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Wróble ćwierkają, że rozmowy są prowadzone z dwójką piłkarzy i jednym z nich który zasili drużynę do końca sierpnia może być Brożek lub Smolarek. Zaznaczam, że nie są to informacje potwierdzone, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa.

I już nie wiem kogo bym bardziej chciał, Brożka czy Ebiego.
U mnie ćwierkają, że Bredniarz jest już dogadany z Pawłem Kryszałowiczem. Nie wiadomo tylko czy w kontekście powrotu do Wisły, czy na 0,7 Żołądkówki. Pojawia się też nazwisko Wita Żelazko, który ma być odpowiedzialny za PR.

P.S. Skoro Brożek jest wolny to o czym prezes chce z nim jeszcze rozmawiać przez następne 1,5 miesiąca? Będą się 5 tygodni przebijać z Ebim kto-weźmie-mniej?
Odpowiedz cytując