Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6816
Stary 17.07.2013, 22:07
I połowa - dramat. II połowa - całkiem dobrze to wyglądało. W III rundzie dużo zależeć będzie od rywala. Kosecki, Kuciak i Wawrzyniak ot po prostu parodia. Ława i to natychmiast!
Odpowiedz cytując