piter116 napisał(a):

Opcje są 2:
-odstrzelili Celina i Romo, bo mają na oku jakiegoś "normalnego" napastnika
-odstrzelili Celina i Romo, bo nie prezentowali się oni lepiej od takiego Kuczaka, czy Kamińskiego
Jeżeli prawdziwa jest opcja 1, to szkoda, że tak późno poszli po rozum do głowy. To było do przewidzenia.
Kolejni goście, którzy wygrali darmowe wakacje z Wisłą.
|
Opcji jest więcej, a jedna tyleż najbardziej prawdopodobna, co banalna:
- odstrzelili Celina i Romo, bo nie byli za darmo, bądź ich utrzymanie kosztowałoby za dużo.