Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64750
Stary 17.07.2013, 21:50
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Opcje są 2:

-odstrzelili Celina i Romo, bo mają na oku jakiegoś "normalnego" napastnika
-odstrzelili Celina i Romo, bo nie prezentowali się oni lepiej od takiego Kuczaka, czy Kamińskiego

Jeżeli prawdziwa jest opcja 1, to szkoda, że tak późno poszli po rozum do głowy. To było do przewidzenia.
Kolejni goście, którzy wygrali darmowe wakacje z Wisłą.
Opcji jest więcej, a jedna tyleż najbardziej prawdopodobna, co banalna:
- odstrzelili Celina i Romo, bo nie byli za darmo, bądź ich utrzymanie kosztowałoby za dużo.
Odpowiedz cytując