|
Legia jest już w III rundzie, a to czy przejdzie do IV zależy przede wszystkim od losowania - na Elfsborg czy Maccabi są chyba za krótcy (szczególnie patrząc na ich defensywę), a Sheriff, Maribor, Ekranas, czy HJK (wszystkie te ekipy słabo wyglądają na starcie kwalifikacji) w nieco lepszej formie powinni spokojnie przejść i awansować do LE.
Stawiam, że Śląsk z "bulem", ale Rudar przejdzie, Piast poleci już w Azerbejdżanie (mimo, że podoba mi się funkcjonowanie tego klubu), nie zdziwię się, jak popłynie również Lech, bo tradycja wtop przez kogoś podtrzymana po prostu być musi, a mają trochę kłopotów kadrowych, natomiast słabe wyniki innych fińskich klubów tylko pobudzą tą całą Honkę.
|