|
Senior Member
Offline
|
#20

17.07.2013, 21:28
|
Cytat:
|
Wiśle teraz trzeba pomóc. I tak samo powinni zrobić to kibice, dziennikarze i my. Musimy wyjść na prostą z naszymi finansami. Dortmund miał osiemset milionów długu i wyszedł z tego. I Wisła też z tego wyjdzie. Ale potrzebna jest cierpliwość i życzliwość. Od każdego. Od każdej osoby, która żyje Wisłą. Trzeba pomóc dopingiem, właśnie wtedy kiedy jest źle. Bo jak będzie dobrze to będziemy się wszyscy cieszyć i będzie dużo łatwiej.
|
~ Franek Smuda
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|
|