|
No to jest szukanie w opcji 19h na dobe, od pierwszego wlascicela, tylko z prywtnych rak.
Identyczna C5 w takich pieniadzach kupilem dwa lata temu. Full serwis do ostatniego dnia, a gosc byl pod sciana bo czekal na niego nowy model w salonie do odbioru. Inna sprawa ze chcial 37 a dostal 32.
Handlarz nie spusci takiego rocznika w tych pieniadzach, bo moze czekac. Prywatny na musie tak.
Dzwonic do tych co wystawiaja ponad nasz limit i sie targowac. Najlepiej jak sprzedajacy da na poczatku kosmiczna cene a pozniej opuszcza. Ci ktorzy sledza aukcje w pewnym momencie znaja model i mysla ooo dlugo stoi, odpicowny pewnie zlom, a tutaj do goscia nawet nikt nie dzwoni.
Octavia jest chodliwa, ale C5, chevroleta czy hyundaia mozna ustrzelic.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|