Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6814
Stary 17.07.2013, 21:21
To dopiero początek sezonu, początki bywają ciężkie, choć sądziłam, że TNS nie sprawi aż takich problemów Legii. Pierwsza połowa zdecydowanie nakorzyść Wyspiarzy.
Myślę, że w drugiej rundzie Legia będzie się już lepiej prezentować, myślę, że odpadnie dopiero w trzeciej rundzie eliminacyjnej, co i tak będzie sukcesem hehe
Dla warszawiaków ważne, że strzelili trzy bramy na wyjeździe i praktycznie awans mają już w kieszeni.

Jutro się okaże, jak sobie poradzi reszta. Najciężej chyba będzie miał Piast, WKS raczej powinien sobie poradzić.
Odpowiedz cytując