Wyświetl pojedynczy post
SV_
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23535
Stary 17.07.2013, 21:17
Spocony Janek ma jakiś problem?

Cytat:
Kto będzie musiał martwić się o utrzymanie? - Widzew, choć nie życzę tej drużynie spadku. Mam nadzieję, że łódzka młodzież po raz kolejny pokaże się z dobrej strony. Życzę degradacji Wiśle, ale nie chcę więcej mówić na ten temat - zaznaczył medalista olimpijski z 1976 roku
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-spadku/cvpsw