Spocony Janek ma jakiś problem?
Cytat:
|
Kto będzie musiał martwić się o utrzymanie? - Widzew, choć nie życzę tej drużynie spadku. Mam nadzieję, że łódzka młodzież po raz kolejny pokaże się z dobrej strony. Życzę degradacji Wiśle, ale nie chcę więcej mówić na ten temat - zaznaczył medalista olimpijski z 1976 roku
|
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-spadku/cvpsw