Maciuś napisał(a):

|
Z taką grą Nowa Legia skończy przygodę z Ligą Mistrzów na następnej rundzie.
|
Fakt, pierwsza połowa meczu zapowiadała Vetrę Wilno
Ale nie wyrokował bym rychłego zakończenia przygody z pucharami Legii, na podstawie tego meczu.
My też dwa lata temu w meczu ze Skonto Ryga nie błyszczeliśmy a udało nam się zostać w pucharach aż do lutego następnego roku.
Na jutro obstawiam zwycięstwo Śląska, remis Amiki, i porażkę Piasta.