Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6813
Stary 17.07.2013, 21:11
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Z taką grą Nowa Legia skończy przygodę z Ligą Mistrzów na następnej rundzie.
Fakt, pierwsza połowa meczu zapowiadała Vetrę Wilno
Ale nie wyrokował bym rychłego zakończenia przygody z pucharami Legii, na podstawie tego meczu.
My też dwa lata temu w meczu ze Skonto Ryga nie błyszczeliśmy a udało nam się zostać w pucharach aż do lutego następnego roku.

Na jutro obstawiam zwycięstwo Śląska, remis Amiki, i porażkę Piasta.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując