|
Frankowski. Tomasz. Wrócil do Krakowa, nic nie kosztuje a pomimo lat "kasuje" wszytstkich do kupy "napastników" jakich mamy. Bednarz do dzieła........I nawet to nie jest śmieszne....
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
|