syryls napisał(a):

|
Był do wzięcia Eduardo, Celin to się kur.. uparli na tego Romo który jest beznadziejny... Bednarz, Kapka, Smuda to wszystkonie jest pierwszej młodości, jedyny co Bednarzowi wychodzi to sprzeczanie się w mediach,zawsze wygra do niczego potrzebny już nie jest, Kapka i Smuda to 2 chodzące katastrofy
|
Szczerze powiedziawszy Ci piłkarze generalnie nie powalają na kolana. Zastanawiający jest brak transferów, bo podobno Jaliens, Genkov, Iliev i cała reszta zakontraktowanych przez Valcxa byli mocno przepłaceni. To teraz powinien być duży luz w kontraktach, tak by można było kogoś zakontraktować. Niestety Bednarz, który upadł na głowę upiera się, że Wisła w taki zestawieniu obroni się przed spadkiem. Cóż. To, co się dzieje w klubie to kretynizm. Zostało parę dni do rozpoczęcia ligi a my dalej jesteśmy w czarnej dupie. Za to Pan Bednarz razem z Kapką powinni polecieć. I to z marszu. Sami powinni się zdymisjonować. Wisła spadnie z ligi, jak nie zrobi transferów. I to w tym okienku, bo w przyszłym będzie już bardzo trudno cokolwiek stwierdzać, analizować, ba - trzeba będzie grubo dopłacić, a dojdzie do tego fatalna atmosfera w zespole i brak wiary we własne umiejętności. Nie wiem, co za kretyn wpoił Panu Cupiałowi, że będziemy grali młodzieżą, to oni się wypromują, Pan Cupiał zainkasuje parę złotych, a potem wszystko będzie niczym perpetuum mobile. Niestety tak nigdzie nie było i nie będzie. Młodzież powinna się uczyć wśród zawodników ogranych i doświadczonych. My nawet nie mamy jedenastu piłkarzy na poziomie Ekstraklasy. To jak ma ta młodzież się uczyć? Oni nie udźwignęliby walki o awans do Ekstraklasy, a co dopiero walki o utrzymanie w Ekstraklasie. Ciężko mówić cokolwiek na temat tej młodzieży, ale boję się, że Pan Bednarz swoimi kretyńskimi przemyśleniami i działaniami może tych młodych bardzo skrzywdzić.