Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64747
Stary 17.07.2013, 21:05
syryls napisał(a):Wyświetl post
Był do wzięcia Eduardo, Celin to się kur.. uparli na tego Romo który jest beznadziejny... Bednarz, Kapka, Smuda to wszystkonie jest pierwszej młodości, jedyny co Bednarzowi wychodzi to sprzeczanie się w mediach,zawsze wygra do niczego potrzebny już nie jest, Kapka i Smuda to 2 chodzące katastrofy
Szczerze powiedziawszy Ci piłkarze generalnie nie powalają na kolana. Zastanawiający jest brak transferów, bo podobno Jaliens, Genkov, Iliev i cała reszta zakontraktowanych przez Valcxa byli mocno przepłaceni. To teraz powinien być duży luz w kontraktach, tak by można było kogoś zakontraktować. Niestety Bednarz, który upadł na głowę upiera się, że Wisła w taki zestawieniu obroni się przed spadkiem. Cóż. To, co się dzieje w klubie to kretynizm. Zostało parę dni do rozpoczęcia ligi a my dalej jesteśmy w czarnej dupie. Za to Pan Bednarz razem z Kapką powinni polecieć. I to z marszu. Sami powinni się zdymisjonować. Wisła spadnie z ligi, jak nie zrobi transferów. I to w tym okienku, bo w przyszłym będzie już bardzo trudno cokolwiek stwierdzać, analizować, ba - trzeba będzie grubo dopłacić, a dojdzie do tego fatalna atmosfera w zespole i brak wiary we własne umiejętności. Nie wiem, co za kretyn wpoił Panu Cupiałowi, że będziemy grali młodzieżą, to oni się wypromują, Pan Cupiał zainkasuje parę złotych, a potem wszystko będzie niczym perpetuum mobile. Niestety tak nigdzie nie było i nie będzie. Młodzież powinna się uczyć wśród zawodników ogranych i doświadczonych. My nawet nie mamy jedenastu piłkarzy na poziomie Ekstraklasy. To jak ma ta młodzież się uczyć? Oni nie udźwignęliby walki o awans do Ekstraklasy, a co dopiero walki o utrzymanie w Ekstraklasie. Ciężko mówić cokolwiek na temat tej młodzieży, ale boję się, że Pan Bednarz swoimi kretyńskimi przemyśleniami i działaniami może tych młodych bardzo skrzywdzić.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując