Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wisła Prokocim
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
27313
17.07.2013, 19:51
Witam panowie kupilem rower i chcialbym kupic do niego przerzutkę bo ta co jest jest zepsuta ale nie bardzo sie na tym znam. To jest taki rower
wis.la/w4gbu
a przerzutka ktorą chce kupic to taka
wis.la/y1usy
nada się?
Wisła Prokocim
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisła Prokocim
Znajdź inne posty napisane przez Wisła Prokocim