Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64746
Stary 17.07.2013, 18:48
Ajax napisał(a):Wyświetl post
A ja głupi myślałem, że za Sikorskim w Wiśle nigdy nie zatęsknię a tu proszę ZONK

Byłby on wielkim wzmocnieniem naszego zespołu
Jak chodzi o S to jestem zdania, że spokojnie ze stu takich S by się znalazło na trybunach. Przepychać się z obrońcą przez 15 czy 30 minut, pociągnąć go za koszulkę czasem samemu być pociągniętym.
Nieistotny gol i asysta w całym sezonie - poprzeczka niezbyt wysoko zawieszona.
@ kws
nieee, to musi być klasyczna 9... jak np. Zahorski...
Odpowiedz cytując