Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1599
Stary 17.07.2013, 18:46
AOT napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie: za czym sie rozgladac, jesli chcialbym kupic niedrogie w utrzymaniu kombi, rocznik 2010 (lub mlodsze oczywiscie), cena tak do 30 tys. Znajde w ogole w takim przedziale cenowym cos wartego uwagi?

warto kupowac auto 2-3 letnie niby sprowadzone z niemiec, ktore ma przebieg rzedu 120.000 km? strasznie duzo jak na tak mloda fure, nie?
Ja bym szukal z polskiego salonu od pierwszego wlasciciela.

120 tys to dosc normalny przebieg, nic nadzwyczajnego. Raczej normalnie jezdzone auto.

Kia ceed, hyundai i30 chyba, chevrolet cruz, skoda octavia, a jak dobrze poszukasz to z malym naddatkiem np citroen c5 nawet jestes w stanie trafic.

To kombi takie wazne? moze hatchback wystarczy?
Ostatnio edytowane przez MatMario : 17.07.2013 o godz. 18:59.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując