AOT napisał(a):

mam pytanie: za czym sie rozgladac, jesli chcialbym kupic niedrogie w utrzymaniu kombi, rocznik 2010 (lub mlodsze oczywiscie), cena tak do 30 tys. Znajde w ogole w takim przedziale cenowym cos wartego uwagi?
warto kupowac auto 2-3 letnie niby sprowadzone z niemiec, ktore ma przebieg rzedu 120.000 km? strasznie duzo jak na tak mloda fure, nie?
|
Ja bym szukal z polskiego salonu od pierwszego wlasciciela.
120 tys to dosc normalny przebieg, nic nadzwyczajnego. Raczej normalnie jezdzone auto.
Kia ceed, hyundai i30 chyba, chevrolet cruz, skoda octavia, a jak dobrze poszukasz to z malym naddatkiem np citroen c5 nawet jestes w stanie trafic.
To kombi takie wazne? moze hatchback wystarczy?