|
Ilu jest zawodników do gry z Górnikiem?
Bramkarze: Miśkiewicz, Bieszczad
Obrońcy: Głowacki, Jovanović, Stolarski, Bunoza, Burliga, Nalepa,
Pomoc: Wilk, Małecki, Sarki, Garguła, Chrapek, Burdenski, Kuczak.
Atak: nikogo.
Zakładając bardzo prawdopodobny scenariusz że Stepanovic nie dostanie pozwolenia a Boguski kontuzjowany to zgłoszonych do gry jest 15 zawodników....jaja
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|