|
Był do wzięcia Eduardo, Celin to się kur.. uparli na tego Romo który jest beznadziejny... Bednarz, Kapka, Smuda to wszystkonie jest pierwszej młodości, jedyny co Bednarzowi wychodzi to sprzeczanie się w mediach,zawsze wygra do niczego potrzebny już nie jest, Kapka i Smuda to 2 chodzące katastrofy
|