KOMINEK napisał(a):

|
Brak kontraktu dla Pereza może świadczyć o jednym jednak zdecydowali się na zakontraktowanie normalnego napastnika i chyba nie jest od tego tak daleko
|
Na to by wychodziło. W Dzienniku Polskim pisali, ze Smuda był na rozmowie z Cupiałem po meczu z Ruchem i ten zgodził sie dac pieniadze na napastnika i lewego obronce. Niezakontraktowanie Romo w pewnym stopniu potwierdza to co w DP napisali inaczej pewnie Romo dostałby kontrakt