Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64742
Stary 17.07.2013, 18:27
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Brak kontraktu dla Pereza może świadczyć o jednym jednak zdecydowali się na zakontraktowanie normalnego napastnika i chyba nie jest od tego tak daleko
Na to by wychodziło. W Dzienniku Polskim pisali, ze Smuda był na rozmowie z Cupiałem po meczu z Ruchem i ten zgodził sie dac pieniadze na napastnika i lewego obronce. Niezakontraktowanie Romo w pewnym stopniu potwierdza to co w DP napisali inaczej pewnie Romo dostałby kontrakt
Odpowiedz cytując