|
zgadzam się z opinią większości, że rezygnacja z Wenezuelczyka oznaczać może chęć zakontraktowania doświadczonego napastnika, mam tylko nadzieje, że nie będzie to pierwszy lepszy ogórek, a gość który coś znaczył w swoim klubie oraz całej lidze, ale to tylko takie moje mrzonki
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|