Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64734
Stary 17.07.2013, 17:31
Czyli już w pierwszej kolejce Smuda musi kombinować ze składem jako, że nasz jedyny pół-napastnik Boguski może nie zagrać z powodu kontuzji. W ataku będzie więc musiał zagrać Małecki albo Sarki. Ciekawe kto wypełni lukę na boku pomocy. Jeśli Stolarski to powstanie luka na prawej obronie. Tą lukę pewnie wypełni Jovanović, a lukę po nim na środku obrony Nalepa. I tak wkoło Macieju. A to dopiero pierwsza kolejka. Witaj sezonie 2013/14

PS. Zapomniałem na śmierć o Burlidze.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując