KOMINEK napisał(a):

|
Brak kontraktu dla Pereza może świadczyć o jednym jednak zdecydowali się na zakontraktowanie normalnego napastnika i chyba nie jest od tego tak daleko
|
Gdyby nie te wsyztskie cyrki w Wiśle przez ostatni rok to też bym tak sądził ale jakoś wydaje mi się, że tą kadrą zagramy całą rundę jesienną.