Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64730
Stary 17.07.2013, 17:06
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Brak kontraktu dla Pereza może świadczyć o jednym jednak zdecydowali się na zakontraktowanie normalnego napastnika i chyba nie jest od tego tak daleko
Gdyby nie te wsyztskie cyrki w Wiśle przez ostatni rok to też bym tak sądził ale jakoś wydaje mi się, że tą kadrą zagramy całą rundę jesienną.
Odpowiedz cytując