Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64729
Stary 17.07.2013, 17:06
W obecnej sytuacji wiele był dał za newsa na głównej: "Celin i Eduardo jednak wiślakami". Celin od początku wydawał mi się lepszy od Romo i nie chodzi mi tu wcale o zdobyte bramki. Natomiast Eduardo miał tzw. ciąg na bramkę, a do tego ma dopiero 20 lat. W sparingach wyglądał na gracza uniwersalnego, moim zdaniem przyzwoicie radził sobie w środku pomocy. Gorzej było na skrzydle, ale z drugiej strony z kim on miał tam pograć...

edit: Czekam na nowe posty dawida, nowego informatora na forum Na shoutboxie siał dziś zamęt, że Romo już podpisany...
Odpowiedz cytując