nesta nie stresuj się, przecież mamy napastnika:
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=24517 będzie beka tak czy owak. Przyjdzie napastnik pewnie za 2-3 kolejki, bo w zarządzie już są ob....i po wynikach, zajmie mu pół rundy, żeby coś ogarnąć my w tym czasie będziemy obijani przez potęgi typu Podbeskidzie i Ruch... Normalnie parodia.