Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23530
Stary 17.07.2013, 16:53
Przepraszam, ale jak nawet składać literek nie potrafisz to nie ma o czym gadać ...

A Nocną Zmianę za film propagandowy uważają tylko komuchy, co kolejny raz potwierdza, że taki z ciebie prawicowiec jak z palikota.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.07.2013 o godz. 19:37.
Hej Nasz TS !!