|
Przepraszam, ale jak nawet składać literek nie potrafisz to nie ma o czym gadać ...
A Nocną Zmianę za film propagandowy uważają tylko komuchy, co kolejny raz potwierdza, że taki z ciebie prawicowiec jak z palikota.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.07.2013 o godz. 19:37.
|