Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64724
Stary 17.07.2013, 16:29
nesta napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem na co oni czekaja z Brozkiem i czemu nie wezma go np. na rok z opcja przedluzenia. To najprostsza sytuacja teraz. Facet jest wolny, wiadomo, ze cos soba reprezentuje, jest zwiazany z klubem i miastem.

Czy oni nie widza, ze sytuacja jest podbramkowa i kuriozalna ? To nie jest tak, ze jest kontuzjowany napastnik i niedlugo wroci, jest napastnik bez formy, jest ich za mało.. ....a tu nie ma w ogole gracza do ataku!! To jakis surrealizm obcy nawet okregowce.
A ja głupi myślałem, że za Sikorskim w Wiśle nigdy nie zatęsknię a tu proszę ZONK

Byłby on wielkim wzmocnieniem naszego zespołu
Odpowiedz cytując