Sądzę, że Górnik w tym sezonie będzie "gorszą wersją" tego Górnika z poprzednich rozgrywek. Sposób gry się raczej nie zmieni, gorzej z wykonaniem, bo ubyło kilku wartościowych graczy.
Mimo wszystko obawiam się, że KSG sprawi nam spore problemy i sukcesem będzie remis w tym spotkaniu. Chciałabym się mylić i mam nadzieję, że nasi zawodnicy pokażą grę, której nikt się po nich nie spodziewa
Osobną kwestią jest bardzo szybki powrót na R22 Sobola. Przyznam, że będę mu się przyglądać ze szczególną uwagą, choć na pewno widok Radka na stadionie Wisły w koszulce Górnika nie będzie należał do najprzyjemniejszych... Ile bym dała, żeby w piątek nasz kapitan zagrał w naszym zespole.