Myślę że wygramy, albo zremisujemy ten mecz po badziewnej grze. Tak wiem jestem optymistą
Górnik też trochę przebudowany więc nie wiadomo do końca na co ich stać. Mimo wszystko z tyłu jak nie stracimy więcej niż jedną bramkę to zremisujemy, a może wygramy.
Tak czy owak sezon jest długi i zobaczymy jak to będzie na koniec rundy.