Abstrakcja napisał(a):

|
Górnik będzie na pewno dobrze przygotowany do sezonu bo Adam Nawałka umie dobrze przygotować zespół.
|
A kolor czarny jest kolorem czarnym.
Skoro grajki wymiotowały na treningach i nie starczało potem sił na z Ruchem i Herthą to świeżość powinna zaskoczyć od meczu z Górnikiem.
Górnik platfusy jak nasi, ale murawa zweryfikuje. To pierwszy mecz na serio więc to jak wróżenie z fusów.. sparingami nie ma co się przejmować skoro takie Pogonie Szczeciny remisują z Olympique Lyon. A takich kwiatków było więcej.