Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 17.07.2013, 15:16
Abstrakcja napisał(a):Wyświetl post
Górnik będzie na pewno dobrze przygotowany do sezonu bo Adam Nawałka umie dobrze przygotować zespół.

A kolor czarny jest kolorem czarnym.

Skoro grajki wymiotowały na treningach i nie starczało potem sił na z Ruchem i Herthą to świeżość powinna zaskoczyć od meczu z Górnikiem.
Górnik platfusy jak nasi, ale murawa zweryfikuje. To pierwszy mecz na serio więc to jak wróżenie z fusów.. sparingami nie ma co się przejmować skoro takie Pogonie Szczeciny remisują z Olympique Lyon. A takich kwiatków było więcej.
Ostatnio edytowane przez element : 17.07.2013 o godz. 15:20.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując