Wyświetl pojedynczy post
Abstrakcja
Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 17.07.2013, 15:12
Ciężko być optymistą przed tym meczem. Nie posiadamy klasowego napastnika, co widać w ostatnich meczach(graliśmy na zero z przodu z Ruchem i Hertą). Liczę że coś wpadnie i na zero z tyłu, bo o obronę się nie martwię.

Górnik będzie na pewno dobrze przygotowany do sezonu bo Adam Nawałka umie dobrze przygotować zespół.
Odpowiedz cytując