|
Ciężko być optymistą przed tym meczem. Nie posiadamy klasowego napastnika, co widać w ostatnich meczach(graliśmy na zero z przodu z Ruchem i Hertą). Liczę że coś wpadnie i na zero z tyłu, bo o obronę się nie martwię.
Górnik będzie na pewno dobrze przygotowany do sezonu bo Adam Nawałka umie dobrze przygotować zespół.
|